KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8225124
nr 822 5124
Etsning
+ litografi, Burmeisterska huset visby
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:46:51
150 kr
150 kr
200 kr